Fener Bahçe Fan Club
Üye değilseniz, kayıt olunuz!. Üyeyseniz giriş yapınız!
Fener Bahçe Fan Club
Üye değilseniz, kayıt olunuz!. Üyeyseniz giriş yapınız!
Fener Bahçe Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fener Bahçe Fan Club

Tüm Fenerbahçelilere Burada Bekliyoruz !! Durma üye ol !!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» [Biyoloji] Bal Nedir?
“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:15 am tarafından SpR

» Tanışma Mekani
“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:08 am tarafından qFb

» Ruh Haliniz?
“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:08 am tarafından qFb

» Gönülden Fener'e Bağlıyız !
“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:04 am tarafından CiqDem_Fb

» Fenerbahce
“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:04 am tarafından CiqDem_Fb

» 1907

» Kemal Sunal Askerde (Borazan)
“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:03 am tarafından CiqDem_Fb

» Kutsi - İlan-ı Aşk
“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:00 am tarafından CiqDem_Fb

» Son harfiyle isim
“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 9:59 am tarafından CiqDem_Fb

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

“Bu Takım, bu Kupayı istiyor”

YazarMesaj
cHaqLa
Süper Moderatör

Süper Moderatör
cHaqLa

“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Empty
MesajKonu: “Bu Takım, bu Kupayı istiyor”   “Bu Takım, bu Kupayı istiyor” Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 5:31 pm

“Bu Takım, bu Kupayı istiyor” 2009-07-17_ozer446

Oyuncumuz Özer Hurmacı Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmak için önemli fırsat yakaladıklarını belirterek, "Bu takım, busene, bu kupayı istiyor" dedi.

Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalar yapan Özer Hurmacı, kendisine yöneltilen sorulara şu cevapları verdi:

-Manisaspor maçıyla ilgili neler söyleyeceksin?
"Elimize önemli bir fırsat geldiğini düşünüyorum. Çünkü kupayı uzun zamandan beri kazanamıyor bu takım. Bu kupayı istiyoruz. Aslında bu sene o yüzden de erken kampa girdik. Bu maçları kazanıp, finale çıkmak istiyoruz. Finalde de rakibimizin henüz kim olacağı belli değil. Ama bu takım, bu sene, bu kupayı istiyor. Herkesin göz ifadesinden değil, herkesin çalışmasından, kupaya bakış açısından belli oluyor. O yüzden bu kupa bizim için bu sene çok önemli. Onu kazanmak için de Manisa'ya karşı iyi bir netice almamız lazım. O yüzden de inşallah yarın İstanbul'da işi bitirmemiz lazım diye düşünüyorum"
-Galatasaray derbisi bu maçın motivasyonu ne kadar etkiler?
"Derbi öncesi bu da iyi bir sınav olur bence. Çünkü Manisaspor da güçlü bir ekip. Ligde onlarla 2-2 berabere kalmıştık. O maçı biz de kazanabilirdik, Manisa da kazanabilirdi. O maçın bir rövanşı diye görelim biz bu maçı. Maçı alıp, derbi maçında kendimize özgüven kazandırmış oluruz. Bu maçta iyi bir netice alırsak, bu da ayrıca moral motivasyonu açısından çok iyi olur"
-Gaziantep maçının ardından o özgüven geldi mi?
"Aslında bizim temennimiz o. Hem taraftarlarımıza, hem herkese rahat maç izlettirmek. Ama artık eskisi gibi çıktığımızda hadi 4 atalım, 5atalım kalmadı. Çünkü diğer takımlarda güçlü bir hale geldi. Bunu ben geçen sene Ankaraspor'da da yaşadım. Büyük takımları çok zorluyorduk. Şimdi Fenerbahçe'ye geldim. Burada daha zor olduğunu anladım. Çünkü rakip takım oyuncuları yüzde elli, yüzde elli oynamaya çalışıyorlar. Sizden daha fazla istiyorlar. Ona göre sizin de aynı istekle oynamanız lazım ki onları atmosferle, taraftarın gücüyle ezelim. Bunun için de biraz daha gayret etmemiz, biraz daha çalışmamız lazım. Saha içinde çalışmamız lazım. Saha içinde herkesin çalışması lazım.Bunu da sahaya yansıttığımız takdirde her maçı kazanırız diye düşünüyorum. İhtiyacımız bu. 11 futbolcunun da, bunu istemesi gerekiyor. Biraz daha fazla koşmak gerekiyor. Bunu yaptığımız zaman, maçlarda galip geleceğimize inanıyorum"
-Omzundaki sorunu sahada ne kadar rahat hissediyorsun?
"Şu anki durumum önceki haftalara göre iyi. Ama buna kendime gelen özgüven demeyeyim. Çünkü ikili mücadelelere girmede sorunum var. Bunu da herkes görüyor. Çünkü omzumun çıkma olayı ikili mücadelelerden oluyor. Bu da beni fazla etkiliyor. Hem dripling gücümü eksiltiyor otomatikman. Çünkü ister istemez ilkinden dolayı bir korku var. Bir de kendi oyun stilimin dışına değil de daha çok güçlü olan yanlarımı sahada göstermem lazım. O da topsuz oyunu iyi oynamam lazım. Top ile az buluştuğumda da iyi iş yapmam lazım. Bu da beni daha çok konsantre olmaya itiyor. Dediğim gibi eksikler var ama ameliyatsız daha iyi olmayacak. İnşallah sezon sonunda mutlu bir şekilde gidip ameliyatımı olurum"

“Bu Takım, bu Kupayı istiyor”
1 sayfadaki 1 sayfası