Fener Bahçe Fan Club
Üye değilseniz, kayıt olunuz!. Üyeyseniz giriş yapınız!
Fener Bahçe Fan Club
Üye değilseniz, kayıt olunuz!. Üyeyseniz giriş yapınız!
Fener Bahçe Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fener Bahçe Fan Club

Tüm Fenerbahçelilere Burada Bekliyoruz !! Durma üye ol !!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» [Biyoloji] Bal Nedir?
BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:15 am tarafından SpR

» Tanışma Mekani
BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:08 am tarafından qFb

» Ruh Haliniz?
BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:08 am tarafından qFb

» Gönülden Fener'e Bağlıyız !
BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:04 am tarafından CiqDem_Fb

» Fenerbahce
BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:04 am tarafından CiqDem_Fb

» 1907

» Kemal Sunal Askerde (Borazan)
BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:03 am tarafından CiqDem_Fb

» Kutsi - İlan-ı Aşk
BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 10:00 am tarafından CiqDem_Fb

» Son harfiyle isim
BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 9:59 am tarafından CiqDem_Fb

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI

2 posters
YazarMesaj
FENERSTAR
Moderatör

Moderatör
FENERSTAR

BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Empty
MesajKonu: BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI   BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 9:55 pm

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı'nın, 3-4 Nisan tarihlerinde Fransa'nın Cannes kentinde mücadele edeceği CEV Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi dörtlü finalleri öncesi, düzenlenen basın toplantısında hedefin şampiyonluk olduğu ifade edildi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki toplantıya, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, çok sayıda yönetim kurulu üyesi, takım sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu'nun yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Aydınlar, bayan voleybol takımı teknik heyet ve sporcuları katıldı. Bayan voleybol takımının, tarihinde önemli bir günü yaşamak üzere yarın yola çıkacağını belirten Aziz Yıldırım, göreve geldikleri ilk günden bu yana amatör şubelere önem veren bir yönetim anlayışıyla çalıştıklarını, bunun yanında sponsor desteğinin önemini vurguladıklarını ifade ederek, ''Bunlardan biri Acıbadem Grubu'dur, ancak bu sponsorluğun Mehmet Ali Aydınlar'dan dolayı bir ayrıcalığı var. Hep işin içinde oldu ve elini taşın altına koydu. Diğer sponsorlar gibi davranmadı. Diğerleri maddi anlamda baktılar, başarılı olunca da sevindiler, ama Aydınlar hem maddi imkanlarını sundu, hem de başarı için elinden geleni yaptı, işbirliği içinde oldu. En önemli katkı kendisinindir'' diye konuştu. Bundan sonra yapılacak olanın, dörtlü finalde şampiyonluk kupasını almak olduğunu ifade eden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, şöyle devam etti: ''Fenerbahçe tarihinde önemli bir gün olarak yer alacaktır, hiçbir zaman da unutulmayacaktır. Bu başarı, diğer branşlarımızda da ilerleyen günlerde kendisini gösterecektir. Gelecekte bayanlar basketbolda, erkekler voleybolda ve diğer amatör şubelerimizde Avrupa'da kupayı kaldırmak üzere yola çıkacağız. Çalışmaları yapmaya başladık, transferler de yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde bunları kamuoyuna açıklayacağız. Muhakkak kupayı kazanmak istiyoruz, ama gelinen bu nokta da önemlidir. Kazanmasak da bu bir başarıdır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. İnşallah hafta sonu kupayı kazanırız.'' Yıldırım futbolda da şampiyon olmak gerektiğini dile getirerek, ''Futbolda da inşallah önümüzdeki günlerde şampiyon olarak sezonu tamamlarız'' ifadelerini kullandı. Yıldırım, ''Voleybolda şimdiden şampiyonluğumuz herkese hayırlı olsun demek istiyorum'' şeklinde konuşarak sözlerini tamamladı.

-AYDINLAR: ''REKOR KIRDIK''-

Aziz Yıldırım'ın övgü dolu sözleri nedeniyle teşekkür eden Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı'nın bu sezon yaptığı 37 maçı kazanarak, bir rekor kırdığını ifade etti. ''Fenerbahçe Acıbadem'in dörtlü finale gitmesinin diğerlerinden farklı bir özelliği var. 10 maçın 10'unu kazanarak gidiyor'' diyen Aydınlar, özetle şöyle konuştu: ''Avrupa'daki tek namağlup takım. Türkiye'de 22 maçın hepsini kazanmış durumda. Sezon başında süper kupayı müzesine götüren bir takım. Türkiye kupasında da oynadığı 7 maçı kazanan bir takım. Bugüne kadar 37 maç oynayıp hepsini kazanarak aslında bir rekor kırmış durumda. Bütün arzumuz bu serinin bozulmaması. Her iki maçı da kazanarak kupayı alıp ülkemize dönmek istiyoruz. Bu başarıyı gösterebilirsek, hatta final oynasak bile Türkiye'nin takım sporlarında ilk defa şampiyonlar ligi kategorisinde final oynayan takımı olacağız. Tabii ki bu maçlar iki sonuçlu. Kazanacağız ya da kaybedeceğiz. Kazanmak için elimizden geleni sonuna kadar yapacağımıza, arkadaşlarımızın bu çabayı göstereceğine yürekten inanıyorum, ama bu bir spor, her türlü netice var. Amaç kulübümüzü ve ülkemizi bize yakışan şekilde temsil etmek.'' Aydınlar, bu sponsorluğun ne kadar daha süreceği yönündeki soruya verdiği yanıtta, ''Acıbadem olarak birçok takımın sağlık sponsorluğunu yapıyoruz. Fenerbahçe Acıbadem konusu biraz farklı. Bu benim Fenerbahçeli olmamdan kaynaklanıyor. Yıllarca yönetim kurulunda da yer almış biriyim. Kulüp izin verdiği müddetçe ben bu işi sürdürmeyi hedefliyorum'' derken, başkan Aziz Yıldırım, Aydınlar'a ''Kulüp de her zaman izin verir'' karşılığını verdi.

-JAN DE BRANDT: ''FENERBAHÇE TARAFTARI DAHA FAZLA ETKİ YARATIR''-

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Belçikalı Jan De Brandt, yaklaşık 700 Fenerbahçe taraftarının Cannes'da kendilerini destekleyeceğini duyduğunu ifade ederek, ''Yüz Fenerbahçe taraftarı, beş bin Cannes taraftarından daha fazla etki yaratacağı için, sahamızda oynayabileceğimizi söyleyebilirim'' dedi. Şampiyonlar Ligi mücadelesinin Avrupa'daki en zor kupa olduğunu dile getiren Belçikalı antrenör, ''Dörtlü finale zor bir yoldan gittik. Maçlarımızı kazanarak, rakiplerimizi eleyerek dörtlü finale yükseldik. Herkesin amacı elimizden gelen en iyi mücadeleyi göstermek ve olursa kupayı almak. Sezon başından beri birçok engeli aşmayı başardık, artık iki engel kaldı. İlk maçımız Cannes'a karşı. Zor bir maç olacak. Özellikle ev sahibi olduğu için seyirci faktörü çok önemli, ancak duyduğum kadarıyla yaklaşık 700 taraftarımız Cannes'da olacakmış. Yüz Fenerbahçe taraftarı, beş bin Cannes taraftarından daha fazla etki yaratabileceği için, sahamızda oynayacağımızı söyleyebilirim'' şeklinde konuştu.

-KAPTAN KUPA SÖZÜ VERDİ-

Takım kaptanı Çiğdem Can Rasna, dörtlü finalde şampiyonluk kupasının sözünü verdi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım'a, amatör branşlara futbolla aynı mesafede durduğu için teşekkür eden Rasna, ''Mehmet Ali Aydınlar, sonsuz ilgi ve desteğini hiç esirgemedi. Zor bir görev bizi bekliyor. Sezona 4 kupa hedefiyle çıktık. Birini kazandık. 1,5 ayda 3 kupa hedefimiz daha var. Belki de en zorlusu olacak, ama yalnız değiliz. Taraftarımız Cannes'a gelecektir. Arkamızda çok büyük bir güç hissediyoruz. Bütün takıma, herkese teşekkür ediyorum. Kupayla döneceğimizin sözünü veriyoruz'' dedi. Bir soru üzerine Rasna, dörtlü final stresini ve heyecanını kaldırabilecek bir ekip olduklarını kaydederek, ''Bir şeyi başarmak için çok istemek gerekir. Bütün ekibin bunu çok istediğini biliyorum. Yüzde 50'sini yapmış gibi görüyorum. Takım arkadaşlarıma ve ekibime çok güveniyorum. Kupayla döneceğiz'' şeklinde konuştu.
Fb1907
Admin

Admin
Fb1907

BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Empty
MesajKonu: Geri: BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI   BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 3:00 pm

Teşekkürler.
http://19fenerbahce07.benimforum.org

BAŞKAN BAŞARIYI AÇIKLADI
1 sayfadaki 1 sayfası